Impregnuotos plytos

„OLFRY“ klinkerinių  plytų  išskirtinumas

Prieš 30 metų dėka „OLFRY“ plytų impregnavimo  pavyko tai, kuo niekas nebūtų patikėjęs: gerą klinkerinę  plytą mes iš tiesų dar labiau pagerinome.

 „OLFRY“ apsauga ne tik neleidžia atsirasti baltoms dėmėms, bet ji yra taip pat veiksminga apsauga nuo aplinkos užterštumo.  Privalumas: plyta leidžia aktyviai kvėpuoti Jusų sienai  ir išlaiko pirminį grožį .
Druska, Sulfatai, anglies rūgšties druska, esantys  statomoje sienoje, džiūdami, nenaudojant „OLFRY“ apsaugos priemonės lengvai iškyla į paviršių ir palieka ant plytų bjaurias, baltas dėmes.
Naudojant „OLFRY “ plytų impregnavimą, plytų išorinė pusė apipurškiama molekuliniu, vandeniui atspariu sluoksniu, druska ir sulfatai, daugiau nebegali prasiskverbti pro impregnuotą sluoksnį į paviršių. Kadangi tiek  molis tiek Olfry impregnantas  praleidžia vandens garus, „OLFRY“ plyta  lengvai kvėpuoja  – garantuoja sveiką klimatą Jūsų name.


OLFRY" apsauga nuo išorinio sienos pabalimo –  kas tai ?

Aiškus skirtumas tarp chemiškai neapdorotos apdailos plytos ir OLFRY plytos su apsauga nuo pabalimo:  

Chemiškai neapdorotos plytos:

1. Lietaus vanduo prasiskverbia ir išplauna skiedinio sudedamąsias dalis, kurios sąlygoja išbalimą.
2. Sulfatai ir karbonadai, neimpregnuotoje mūrineje sienoje , iškyla į paviršių ir susikristalizuoja. Pasekmė: nepageidaujamos baltos dėmės (pabalimai ant plytos).

„OLFRY „  plytos su apsauga nuo pabalimo

3. Apsauga nuo pabalimo , vandeniui atspariu sluoksniu (storis maždaug 2-4 mm) yra tarsi apsaugos skydas: lietaus vanduo gali prasisunkti tik per siūles.
4. Plytos poros ir kapiliarai veikiant apsaugai taip pat atsiveria, plytai ir toliau leidžia aktyviai kvėpuoti.
5. Jeigu mūrinė siena išdžiūva, kapiliarų sistemos dėka susikaupusi drėgmė vandens garų pavidalu vėl patenka į išore. Vandens garais tirpūs sulfatai ir karbonadai  neprasiskverbia į išorę  ir nelieka ant Jūsų  sienos.
Rezultatas : gražios plytos be nemalonių pabalimų.


Moksliškai patvirtinta ir pripažinta tinkama

Hamburgo nepriklausomos keramikinės technologijos statybinių medžiagų laboratorijoje atlikti moksliniai tyrimai įrodo: OLFRY apsauga nuo pabalimų ir po dešimtmečių veikia puikiai. Buvo tikrinamos dvi vieno  gyvenamojo namo, statyto dar 1976 metais, plytos su OLFRY apsauga. Hamburgo laboratorija, vadovaujama diplomuoto inžinieriaus Dietrich Janssen, tikrino abi plytas vandens lašų testu. Tarnybos išvada: ir po daugelio metų buvo galima įrodyti OLFRY apsaugos nuo pabalimų hidrofobinį poveikį. Teigiami privačių statytojų, architektų, statybos įmonių ir prekeivių statybinėmis medžiagomis atsiliepimai įpareigoja  ir ateityje tai kas yra gerai, padaryti dar geriau ...